Kniha hostů

Budu ráda za jakoukoli recenzi mých knih, které jste přečetli.

25. pro, 2020

Honza

Měl jsem tu čest si přečíst Ságu Probuzení, 4 díly, absolutně mne uchvátila, dál jsem si mohl přečíst Hlas ženy, se stejným výsledkem. Výborná kompozice, volba kratších kapitol je velmi vhodná, nenutí, ale láká člověka přečíst knihu jedním dechem, vše
je popisováno velmi poutavým a čtivým jazykem. Za mne je to vše OK a velmi přínosné pro vnímavé čtenáře. Vřele doporučuji

8. pro, 2018

Pavlína

Nevyřčené touhy..tato kniha mě doslova vtáhla do svého děje. Vyhovovala mi kompozice více kratších kapitol, děj byl tím pro mě napínavější a neměla jsem tendenci přečíst ji naráz (což u této knihy hodně svádí)a natěšeně jsem se k ní každý den vracela.
Přehrávala se mi v hlavě živě už jako film- takže podnět pro spisovatelku! ;)

11. úno, 2017

Šarlota

Kniha V Zemi za zrcadlem byla přejmenována na Probuzení 1 Pravda v zrcadle času.

11. úno, 2017

Šarlota

Na druhém dílu už pracuji.

11. úno, 2017

Renča

V zemi za zrcadlem je nezvyčajná kniha, ktorá zaujme pútavým príbehom, dobre sa číta. Je pochmúrne mysteriózny a zároveň prekypuje veselou dobrodružnou fantasy. Teším sa na druhý diel, dúfam, že bude.

11. úno, 2017

Pája

Hlas ženy je inspirující jednoduchou, ale zároveň hlubokomyslnou knihou, která ukazuje na to , že i z úplné "nuly" lze změnou svých myšlenek změnit svůj život a dosáhnout svých snů..

11. úno, 2017

David

Už jsem četl 2 knihy Šarloty Santini. Básně Poklad duše a sci-fi V Zemi za zrcadlem. Obojí se četlo dobře. To sci-fi mě fakt bavilo.