Promo film

24. čvc, 2020
28. led, 2019
Získání financí na natočení celovečerního sci-fi filmu

Film Probuzení 1 Pravda v zrcadle času

Spolek Film Santini připravil k natáčení sci-fi film podle knihy Šarloty Santini – Probuzení 1 Pravda v zrcadle času. Máme v plánu natočit velkofilm, který bude mít 5 pokračování. Hodláme film distribuovat celosvětově, není určen pouze do českých kin. Sbírkou bychom chtěli na film získat 1. 700. 000 Kč.

Povedlo se nám zajistit jako sponzora velkou IT společnost, která by zajistila zbytek. Na nás je, zajistit alespoň základ.

Na projektu pracujeme již 3 roky, a jakmile budou zajištěny finance, můžeme hned začít natáčet.

O štábu se stále rozhodujeme, protože projekt se líbí dvěma skvělým štábům a naše konečné rozhodnutí ještě nepadlo.

První díl se bude točit převážně na území České republiky. Lokace dalších dílů jsou již po celém světě: Austrálie, Ural, Bali, Mikronésie, indiánské rezervace na jihozápadě USA a další.

Film bude střídat hrané scény se zhruba třemi druhy animace. Ta bude použita na skoky v čase do minulosti, abstraktní svět za zrcadlem a všechny setkání s mimozemskou civilizací.

Příběh je nabitý dobrodružstvím, napětím, zahalen tajemstvím. Kdo má rád odkrývání záhad sbíráním informací z různých zdrojů jako jsou náboženství, archeologické nálezy apod., přijde si na své. V příběhu najdete i konspiraci, skrytou světovou nadvládu, sledování a zfalšovanou pravdu církví. Odhalit utajenou pravdu, skrývanou po staletí, je smrtelně nebezpečné…

Stvořte s námi první český sci-fi velkofilm.

Je čas….

Je čas se probudit a vstoupit.

Probuzení 1 Pravda v zrcadle času